• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський оголосив всіх українців членами своєї родини і хоче покинути одну звичку

Реклама на dsnews.ua

Держава має допомагати всім громадянам, а не лише тим, "хто подобається або вважається корисним"

Про це йдеться в заяві президента Володимира Зеленського, що була опублікована на його Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

Зеленський нагадав, що 31 грудня в Україну повернулись дві жінки та семеро дітей, яких кілька років утримували в Сирії у таборах для переміщених осіб.

"Ключове. Україна завжди повертатиме додому всіх своїх громадян, якими б вони не були і де б не потрапили в біду. Це аксіома. Спочатку – додому, а потім уже розбираємося по суті. Тому що ми всі насправді – одна родина. І кожен у родині заслуговує на те, щоб йому дали шанс і допомогли. Скажу більше: якщо громадянство України є, то це вже достатня підстава для того, щоб держава мобілізувала увесь свій ресурс на допомогу. Так вчиняють сильні. Так вчиняють великі сучасні держави. Все інше – банальні спекуляції", — заявив Зеленський.

Президент пообіцяв, якщо громадянин України потрапив у складну ситуацію в іншій частині земної кулі і просить державу про допомогу – йому обов’язково допоможуть.

"Будь-яка інша позиція неприйнятна. А подібні питання завжди показують, який шлях нам усім як суспільству ще належить пройти, щоб стати сильними і щирими. Ось цю звичку треба залишити в минулому. Звичку допомагати лише тим, хто подобається або вважається корисним.Держава має працювати для всіх. Нехай разом з коронавірусом у новому році зникне і старий політичний вірус розділення людей на тих, хто "свій", і тих, кого треба підкорити або можна ігнорувати", — підкреслив глава держави.

Зеленський також заявив, що цивілізована країна має цінувати кожне життя, поважати кожну долю.

"Україна навчилася бути такою й залишатиметься саме такою країною. Щасливого нового року кожному з вас", — уклав він.

    Реклама на dsnews.ua