• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський остаточно вирішив звільнити Богдана після провалу закону про землю

Реклама на dsnews.ua
Головною подією, яке підштовхнуло президента Володимира Зеленського до рішення звільнити Андрія Богдана, став провал законопроекту про ринок землі, за збирання голосів під який відповідав Богдан

Як розповів "ДС" інформоване джерело, глава Офісу президента відповідав за збирання голосів під законопроект про ринок землі. 6 лютого, коли "Слуги народу" спробували проголосувати в парламенті земельну реформу, Зеленський приїхав на зустріч з фракцією, в надії, що з голосами за законопроект проблем не буде, проте вже під час зустрічі переконався, що це не так, чим був дуже незадоволений.

У той же день Богдан супроводжував Зеленського під час його поїздки до Львова, де президент представляв нового губернатора і проводив зустріч з шахтарями Львівщини. Як стверджує джерело, вже у Львові Зеленський відчитав Богдана за погану роботу, після чого глава Офісу президента не з'являвся на львівських заходах за участю президента.

Остаточно своє рішення про відставку Зеленський повідомив Богдану на особистій зустрічі в Офісі президента ввечері 10 лютого.

Нагадаємо, сьогодні, 11 лютого, президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу глави держави. Відразу ж після цього на посаду голови ВП був призначений колишній радник президента Андрій Єрмак.

    Реклама на dsnews.ua