• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський відмовився розповісти, що робити для досягнення миру на Донбасі, щоб про це не дізнався Путін

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю програмі Axios на американському телеканалі HBO відмовився говорити, що потрібно зробити для досягнення миру з Росією на Донбасі

Таке рішення Зеленський мотивував тим, що інакше про його плани дізнається російський лідер Володимир Путін, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

В ході інтервʼю Зеленському поставили пряме запитання: "Що треба робити для досягнення миру? Як зрозуміти Путіна, як з ним працювати?

"Я боюся, що не можу розповісти це телеглядачам, інакше воно потім не спрацює. Тому що всі будуть дивитися вашу програму, навіть він буде дивитися. Я в цьому впевнений", — відповів на це президент.

Водночас Зеленський вважає, що ніхто не знає на 100% що може змусити Путіна піти з України.

"Я думаю, що якби хтось знав на 100%, як це зробити, він би це зробив. Війна триває вже сьомий рік. Не тільки в Україні відбуваються такі ситуації, і знайти вихід хоче кожна людина. Ми маємо з вами приклад у Грузії, в Азербайджані, Нагірний Карабах… І в Україні, в Молдові. Кейси – вони всі різні, але десь дуже схожі. Тому сказати стовідсотково, що хтось знає, як це зробити – ні, на 100% – ні", — сказав глава держави.

Однак Зеленський назвав "певні кроки" на шляху до цієї мети.

"Перше – це об’єднання. Я не просто так кажу про Євросоюз і про НАТО. Питання ж не в юридичному оформленні: ти в одному союзі чи в іншому, ти в НАТО чи ти не в НАТО. Ні. Це об’єднання людей, які починають всім світом тиснути на ту людину чи політику тих людей, які не поважають світовий закон, світовий порядок, міжнародні кордони", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський в цьому інтервʼю також заявив, що членство України в НАТО зробило б військові дії на сході України неможливими.

    Реклама на dsnews.ua