• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський відклав звільнення голів ОДА на "після коронавіруса"

Реклама на dsnews.ua
Після подолання епідемії коронавіруса будуть зроблені кадрові зміни серед голів обласних та районних державних адміністрацій

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в ході прес-конференції з нагоди року перебування на посаді глави держави, інформує "ДС".

В цілому він зазначив, що ситуація з коронавірусом показує, які "захворювання є в державному апараті".

"Що стосується голів ОДА. Всі висновки по них, після того, як ми закінчимо COVID-19. Наприклад, я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор. Там складна ситуація у всьому. Він один з кращих. Тобто ця інфекція нам показує, які захворювання є в держапараті. Відразу після COVID-19 будуть рішучі кроки. А зараз це можна робити. Я не можу просто звільнити когось із губернаторів, тому що боюся, що там завалиться весь процес", - сказав Зеленський.

"В РДА є багато людей, які були колишні. Які навіть були за попередньої влади. Вони потрапили якимось чином. Їх знову будуть перезавантажувати, тому що "Ліфт" був прекрасною програмою. Федоров набрав прекрасних фахівців через "Ліфт". Потім знайшли ключик до "Ліфта" і нам туди засунули дуже багато людей, які були при владі раніше", - додав глава держави.

    Реклама на dsnews.ua