• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський озвучив друге питання свого опитування (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський озвучив друге питання, яке буде винесено на так зване загальнонаціональне опитування у день виборів 25 жовтня

Усього глава держави хоче поставити українцям пʼять запитань, інформує "ДС".

"Настав час для питання номер два. Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? 25 жовтня рішення залежить саме від тебе!" — сказав Зеленський у своєму черговому відеозверненні.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя". Згодом стало відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?".

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського, а у ЦВК заявили, що не поінформовані про ініціативу президента.

Про можливі наслідки створення вільних економічних зон на Донбасі читайте у статті "ДС" "Шахраї замість інвесторів. Чим обернеться створення на Донбасі вільних економічних зон".

    Реклама на dsnews.ua