• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Зеленський озвучив можливі результати майбутньої "нормандської зустрічі"

"Нормандська зустріч" по Донбасу може принести конкретні позитивні результати, однак для її проведення необхідна політична воля однієї людини — президента РФ Володимира Путіна

Реклама на dsnews.ua

Про це під час участі у дискусії YES Brainstorming заявив президент України Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"Мені потрібен просто результат. Результат я вимірюю в людях. Зустрілись з Путіним… ось повинна бути нормандська зустріч… може, буде — залежить від них", — сказав президент.

Він підкреслив, що Україна — "сильна самостійна держава", однак "в деяких питання ще не надто потужна, щоб диктувати цю політику".

"Ми дуже хочемо, рухаємося в цьому напрямку, але ж ми з вами говоримо відверто. Тому якщо буде зустріч в нормандському форматі (ми працюємо над цим) то буде повернення певної кількості людей. Я не вірю "всіх на всіх". Все, про що ми домовляємося, вони ніколи не роблять. Але якщо буде зустріч, то буде якийсь результат: 150, 100, 50, та хоча б дві людини… Я вважаю, що це результат нашої зустрічі, крок за кроком.

Так само про розмінування, про КПВВ. Вже півтора року пройшло з грудня 2019 року. Ми зі свого боку всі пункти відкрили — чекаємо на ту сторону. Все залежить від політичної волі однієї людини", — висловився Зеленський.

Як писала "ДС", раніше міністр закордонних справ Сергій Лавров озвучив головну умову зустрічі "Нормандської четвірки". Перед цим готовність до такої зустрічі підтвердив голова МЗС України Дмитро Кулеба.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua