• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський пафосно похвалився підписанням закону про олігархів

Президент Володимир Зеленський заявив, що будує країну, де "правила рівні для всіх" та підкреслив, що завдяки антиолігархічному закону Україна перестане бути залежною від інтересів великого бізнесу й великої політики

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні голови держави в Telegram, передає "ДС".

"У 1991 році Україна відновила свою незалежність, але тривалий час залишалася залежною. Залежною від інтересів великого бізнесу й великої політики. За цей час вони не просто тісно сплелися. Між ними виріс знак дорівнює", — зазначив Зеленський.

Гарант Конституції підкреслив, що сьогодні він підписав закон, який докорінно змінить таке становище справ.

Зеленський зазначив, що будує країну з рівними правилами для всіх. Країну, "у якій політики захищають інтереси понад 40 мільйонів громадян, а бізнес існує за сприяння держави, а не за рахунок держави".

"Ті, кого зазвичай називають олігархами, мають тепер лише два шляхи. Перший – стати прозорим, чесним бізнесом і працювати "в білу". Другий – намагатися грати за старими правилами, чим розпочати чорну сторінку своєї історії", — резюмував президент.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада України усунула протиріччя та неузгодженості у законопроєкті №5599 (так званий "закон про олігархів").

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua