• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський перейнявся "тарифними проектами" місцевої влади і доручив провести аудит

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський доручив провести перевірку повідомлень про формування нових тарифів на рівні місцевої влади

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

В ОП відзначили, що "враховуючи появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів", президент доручив заступнику глави ОП Кирилу Тимошенку "провести повний аудит наявних тарифів" у всіх регіонах України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні розʼяснення від керівників на місцях по тарифній політиці.

"Окрему увагу слід приділити таким специфічним непрозорим «тарифним проектам» окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо", — сказано в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", 18 січня Кабінет міністрів прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна буде діяти до завершення опалювального сезону або до завершення карантину.

НКРЕКУ знизила граничний тариф на розподіл газу до 1,79 грн за кубометр.

    Реклама на dsnews.ua