• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський підписав закон про допомогу безробітним на час карантину та надзвичайної ситуації

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про допомогу безробітним на період карантинів та надзвичайних ситуацій

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

"Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом міністрів України" №1212-IX, який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року", — йдеться у повідомленні.

Згідно із законом, допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.

Як зазначається, уряд отримує право визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, раніше Зеленський підписав закон, спрямований на посилення соціального захисту та підтримки громадян, зокрема в умовах вжиття необхідних протиепідемічних заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua