• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський плутано відповів на запитання щодо підтримки Байдена

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський відповів на запитання, чи хоче він перемоги демократа Джозефа Байдена на президентських виборах США, які відбудуться на початку листопада

Відповідь глави держави була дещо неоднозначною, інформує "ДС".

"Як цікаво ви ставите питання! Я вам скажу відверто, ми зустрічались і з представниками Сенату, і з представниками Конгресу, у нас є двопалатна підтримка України. Тому я не граюсь у ті чи інші такі, знаєте, дрібні речі, які можуть вплинути і на вибори в США, і потім на те, що відбувається в моїй країні. На відмову військової підтримки чи підтримки стратегічного партнера, чи підтримки у плані санкційної політики. Тому я в це не граюсь і ніколи не буду гратися – вони окрема країна", – сказав Зеленський в інтервʼю BBC.

Також Зеленський стверджує, що чинний президент США Дональд Трамп особисто підтримує Україну.

"Так само я чув таке від пана Байдена – я з ним не спілкувався особисто ніколи – але я чув, він не раз говорив, що ми будемо допомагати Україні, й багато політиків Америки говорили: попри те, хто буде президентом, сам напрямок – Сполучені Штати нас підтримують", – зазначив український президент.

Зеленського також запитали, якщо Трамп залишить Білий дім у листопаді, чи розповість він усю правду про те, що сталося, коли президент США намагався змусити його розслідувати справу Гантера Байдена — сина Джозефа Байдена.

"Я завжди казав, що впливати на президента незалежної України, ким би не була ця людина – я чи хтось інший – неможливо, навіть такій великій державі. Тому, мені здається, в цьому і є головна правда", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше колишній радник Трампа Джон Болтон заявив, що той змушував його тиснути на Зеленського щодо розслідування в Україні "справи Байденів".

    Реклама на dsnews.ua