• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський плював на факти про Єрмака: Лерос розповів про реакцію на свої плівки в ОП

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський влаштував скандал через оприлюднені плівки переговорів нібито нардепа від "Слуги народу" Миколи Тищенка з так званим "смотрящим" за Києвом Денисом Комарницьким, проте підтримав главу свого Офісу Андрія Єрмака

Про це повідомив нардеп Гео Лерос в своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Уже пройшов тиждень з моменту, коли я опублікував відео з фактами приналежності кандидатів від "Слуги народу" до "смотрящого" за Києвом, але реакції нуль! Більш того, я знаю, що був великий скандал в кабінеті президента, коли найближче оточення Зеленського обурилося, що Єрмак так жорстко спалився зі своєю бандою в Києві. Зеленський, як завжди, став на сторону Єрмака, плювати він хотів на всі ці факти ", — написав Лерос.

Він пов'язав це з майбутніми виборами до місцевих органів влади.

"Тут все логічно, списки "Слуги" продані, ніхто гроші повертати не збирається, тому "яка різниця", що це за чорти в списках", — зазначив нардеп.

Лерос також переконаний, що відсутність публічної реакції Зеленського на плівки свідчить про те, що той особисто погоджував всі деталі незаконних операцій.

Як повідомляла "ДС", раніше 7 жовтня Гео Лерос оприлюднив записи переговорів нібито нардепа- "слуги" Миколи Тищенка з так званим "смотрящим за Києвом" Денисом Комарницьким. З діалогу випливає, що вони співпрацюють з главою СБУ і близьким другом президента України Іваном Баканова.

За словами Лероса, у фракції "Слуга народу" незадоволені відсутністю реакції влади на оприлюднені записи.

    Реклама на dsnews.ua