• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський почав дивно сміятися, коли почув запитання про падіння його рейтингу (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський розсміявся і зааплодував після запитання британського журналіста про падіння його рейтингу

Володимир Зеленський сміється з запитання про падіння його рейтингу
Володимир Зеленський сміється з запитання про падіння його рейтингу
Реклама на dsnews.ua

Глава держави запевнив, що не тримається за рейтинги, інформує "ДС".

Журналіст BBC поставив Зеленському таке питання: "Ви прийшли до влади з 73% голосів у президентських перегонах проти пана Порошенка. Зараз ваші рейтинги, згідно з опитуваннями, близько 35%. Ви втратили надзвичайно велику підтримку… Ви прийшли в політику, сказавши: "Я хочу … Я провів життя, змушуючи людей сміятися, а зараз я хочу, щоб вони перестали плакати через політику в України". Але вони досі плачуть".

На це український президент почав голосно сміятися й аплодувати (див. на відео нижче з 24:30).

"Ви вражаєте мене свої діалогом (мабуть, монологом, — прим. "ДС"). Я зараз згадав, як я був колись телеведучим, я памʼятаю, я теж так робив… Ви знаєте, що стосується 73%, правда у тому, що це вирок був пану Порошенку. Щодо втрати рейтингів, то я вам сказав, що не чіпляюсь за них. Але мені не все одно. Мені не все одно, коли кажуть, що я втратив чи впав", — сказав, посміхаючись, Зеленський.

"Дивіться, все дуже просто: у першому турі я переміг, десь 33% було. Зараз у мене ті самі цифри. А люди бачать, що я людина відкрита, я працюю 24/7, я роблю все заради країни. Для мене нічого іншого не має значення, окрім того, щоб я просто щось зміг змінити. Зробити ключові зміни в Україні. І залишитись в історії своєї держави. Більше амбіцій у мене немає", — додав президент.

Зауважимо, що, згідно з результатами соцдослідження, станом на кінець вересня Володимира Зеленського підтримають 30,1% виборців, які визначилися і готові голосувати. За його найближчого суперника — пʼятого президента України Петра Порошенка — проголосували б 18,9% таких громадян.

    Реклама на dsnews.ua