• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський "подарував" Єрмаку ще одного заступника

З метою активізації взаємодії між Офісом президента, Кабінетом міністрів і Верховною Радою в питаннях реалізації зовнішньополітичних рішень відбулася трансформація роботи підрозділів ОПУ, відповідальних за цей напрям

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави, яке оприлюднено 1 червня, інформує "ДС".

"На посаду заступника керівника Офісу глави держави призначено досвідченого дипломата Андрія Сибігу. Він зосередиться на широкому спектрі питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства", — повідомили на Банковій.

Зауважимо, що донедавна Андрій Сибіга був послом України у Туреччині. Указ про його призначення до ОПУ оприлюднено на сайті глави держави 31 травня.

Також зазначається, що було запроваджено посаду заступника керівника ОПУ, "який сфокусується на напрямі європейської та євроатлантичної інтеграції України". Цю нову посаду обійматиме Ігор Жовква, який з 13 вересня 2019 року є заступником керівника Офісу президента. Також на Банковій створено відповідний структурний підрозділ.

"До першочергових завдань Ігоря Жовкви належатиме координація співпраці з віцепремʼєр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Верховною Радою. Сьогодні події в глобалізованому світі, без сумніву, потребують ще більшої проактивності та ініціативності з нашого боку. Саме тому президенту потрібна максимально різностороння, професійна та своєчасна відповідна експертиза – у швидкому темпі та в професійній модерації", — йдеться у повідомленні ОПУ.

Слід зазначити, що до призначення Сибіги у керівника Офісу президента Андрія Єрмака вже було вісім заступників: Юлія Свиридено, Юлія Соколовська, Андрій Смирнов, Кирило Тимошенко, Юрій Костюк, Ігор Жовква, Роман Машовець, Олег Татаров.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua