• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський поділився відео зі своїх поїздок по Україні на тлі пожеж і повеней

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський опублікував відео, в якому він здійснює поїздки у потерпілі від пожеж і повеней регіони України

Відео Зеленський опублікував на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"2020-й не перестає нас випробовувати. Захід — повенями, схід — полум'ям. Але і там, і там українці не опускають рук. Продовжуємо наполегливо працювати разом, щоб подолати і зробити країну кращою", — написав він у соцмережі.

Зеленський також оприлюднив відео із фрагментами своїх візитів на Луганщину, Буковину і Волинь.

Так, у відео йдеться про боротьбу з пожежами на Луганщині, з повенями на Буковині, а також про програму "Велике будівництво".

2020-й не перестає нас випробовувати. Захід – повенями, схід – полум’ям. Але й там, і там українці не опускають рук. Продовжуймо наполегливо працювати разом, щоб усе здолати та зробити країну кращою.

Gepostet von Володимир Зеленський am Sonntag, 12. Juli 2020

Як повідомляла "ДС", у Новоайдарському районі Луганської області 6 липня виникла лісова пожежа на площі близько 50 гектарів. Поліція спочатку розглядала три версії причин займання, пізніше додалася четверта - обстріл з боку бойовиків.

Пожежу класифікували як "Надзвичайна ситуація регіонального рівня природного характеру з погрозою отримання ознак державного рівня".

    Реклама на dsnews.ua