• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський підписав стратегію комунікації по інтеграції в НАТО

Президент Володимир Зеленський підписав стратегію комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

"Документ має на меті налагодити системну інформаційну взаємодію між державними органами та українськими громадянами задля донесення до кожного українця змісту та практичної цінності членства України в НАТО, необхідності впровадження відповідних реформ та їхнього звʼязку з євроатлантичною інтеграцією нашої країни", — пояснили в пресслужбі президента.

Стратегія передбачає всебічне інформування українців про державну політику в напрямку вступу України до НАТО. Інформувати будуть шляхом включення цього питання до навчальних програм, залучення незалежних експертів, моніторингу та оцінювання виконання річних національних програм.

Очікується, що виконання стратегії сприятиме зростанню в українському суспільстві підтримки стратегічного курсу України на членство в НАТО.

"Глава держави також доручив уряду у тримісячний строк розробити та затвердити план заходів щодо втілення затвердженої стратегії", — наголосили в ОПУ.

Реалізація стратегії проводитиметься в чотири етапи.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО є "дорогою з двостороннім рухом".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua