• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський підтвердив, що пропонував Тігіпка і Хорошковського високі посади

Реклама на dsnews.ua
Колишнім віце-прем'єр-міністрам Сергію Тігіпко і Валерію Хорошковському, який працював із збіглим екс-президентом Януковичем, пропонували консультувати уряд і очолити митницю

Про це розповів чинний президент України Володимир Зеленський, передає "ДС".

"Валерія Івановича Хорошковського я знаю багато років, він нам вказав реальні дірки на митниці. Він сказав, що реально [тодішній глава Митниці Максим] Нефьодов ніколи не зможе це зробити і час показав, що це правда. Я йому сказав: "Валерій Іванович, дивіться, йдіть на митницю, я можу це сказати уряду, запропонувати. Якщо ви берете на себе відповідальність, що ви збільшите". Він сказав, десь в два рази можна збільшити дохід у бюджет. Я йому сказав: "Ідіть, будь ласка". Він відмовився", - заявив Зеленський в інтерв'ю "Українській правді".

Він припустив, що Хорошковський чекав "більш серйозну посаду, посаду прем'єра, але йому цього не пропонували.

За словами Зеленського, ще один колишній віце-прем'єр Сергій Тігіпко був "одним з тих людей, яким ми дійсно запропонували сильну потужну робочу групу".

"Відкритий офіс - робіть стратегію, ви бачите, зі своїм досвідом, що в країні за багато років не будувалося - зараз ми вам даємо такі повноваження як дорадчий орган. Вони сказали: ми вважаємо, що повинна бути стратегія швидких кроків, і повинна бути стратегія довга, до якої потрібно підключити McKinsey (міжнародна консалтингова компанія, - прим. "ДС"), і замовимо таку стратегію. Ми говоримо: "Гаразд, робіть це". Про це ми говорили з Тігіпко, це правда", - сказав Зеленський.

У той же час він зазначив, що Тігіпко не міг бути прем'єр-міністром через люстрацію.

"Вони що-то там пропонували уряду. Я не знаю, скільки тижнів вони працювали, але вони щось пропонували. Тобто ми зробили цю групу, вони створили там стратегію, вона повинна бути у (Дениса) Шмигаля", - пояснив Зеленський.

Відзначимо, за словами Зеленського, він відправив колишнього прем'єр-міністра Олексія Гончарука у відставку, зокрема, із-за того, що той "захопився соцмережі".

    Реклама на dsnews.ua