• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський поговорив із прем'єром ОАЕ про продовольчу безпеку

Президент Володимир Зеленський в рамках візиту до ОАЕ зустрівся з віцепрезидентом, прем’єр-міністром країни, міністром оборони, правителем емірату Дубай шейхом Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом

Зеленський та бін Рашид аль Мактум
Зеленський та бін Рашид аль Мактум
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офіса Зеленського, передає "ДС".

"Зі свого боку Мухаммад бін Рашид Аль Мактум зазначив, що ОАЕ розглядають Україну як надійного партнера, відносини з яким розвиваються на принципах довіри та взаємоповаги. Він відзначив відвідання Президентом виставки «Експо-2020» і наголосив, що Україна є вагомим партнером ОАЕ в питанні забезпечення продовольчої безпеки", — ідеться в повідомленні.

Під час розмови сторони окреслили пріоритетні напрями співпраці між Україною та ОАЕ, обговорили шляхи поглиблення двостороннього співробітництва в торговельно-економічній, інвестиційній та науково-технічній сферах.

Зеленський, зокрема, зупинився на розвитку інфраструктури й закликав ОАЕ інвестувати в цю галузь в Україні.

Окрема увага була приділена питанням боротьби з наслідками поширення коронавірусної інфекції та впливу карантинних заходів на економіки країн.

Глава Української держави наголосив, що підвищена увага керівництва України та ОАЕ до пріоритетних напрямків двосторонньої співпраці свідчить про існування політичної волі й надалі розвивати та поглиблювати конструктивне, взаємовигідне співробітництво в інтересах українського та еміратського народів.

Зустріч делегацій
Зустріч делегацій

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський 13 лютого зі своєю дружиною Оленою вирушив з офіційним візитом до Обʼєднаних Арабських Еміратів.

В Офісі Зеленського пізніше заявили, що в рамках візиту президента українська делегація підписала низку меморандумів та контрактів на загальну суму від $3 млрд.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua