• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський показує слабкість і нічого не розуміє, — Богдан

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський чутливий до критики, оскільки знаходиться в теплій інформаційній ванні, і не розуміє, куди рухається країна

Про це заявив колишній глава Офісу президента Андрій Богдан в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, передає "ДС".

"Кажуть, наприклад, що президент не розуміє, що відбувається навколо нього і в державі. Що тепла ванна перетворилася в якийсь бетонний склеп", — заявив Богдан.

Він також додав, що глава держави гостро реагує на критику в соціальних мережах.

"Він (Зеленський) сам читає Facebook. О другій годині може прийти… Приходила СМСка:"Хто це такий?" А там взагалі якийсь бот — 20 лайків — щось про нього погане написав. Він дуже чутливий до цього. Що мене теж дивує. Він все життя критикував інших політиків. Сатира — це теж форма критики", — сказав Богдан.

Ексглава Офісу президента переконаний, що така реакція на критику — ознака слабкості.

"Ти критикував тих — ти повинен розуміти, що тебе теж будуть критикувати. Не можна так реагувати: ти показуєш свою слабкість. Існує думка (і я з ним абсолютно згоден): Володимир Олександрович взагалі не розуміє, куди ми котимося. Взагалі. Нікому сказати. Мало того, якщо ти можеш потрапити до президента, то тільки з радісними новинами, зі щасливою посмішкою і задоволеним поглядом", — резюмував Богдан.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський вважає головним своїм повноваженням нести відповідальність за те, що відбувається в країні, і тримати слово перед українським народом.

    Реклама на dsnews.ua