• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Зеленський отримав два протоколи, справу направлено до суду, - глава НАПК

Реклама на dsnews.ua

Президенту Володимиру Зеленському вручено два протоколи про адміністративне порушення у зв'язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національного агентства з питань запобігання корупції, передає "ДС".

"7 липня Голова НАПК Олександр Новіков (Oleksandr Novikov) склав і вручив Президентові два протоколу у зв'язку з адміністративними порушеннями (стаття 172-6 Купап)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Володимир Зеленський особисто повідомив НАПК про факт порушення.

Так, після вступу на посаду президента Зеленський здійснив покупку і продаж облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Загальна вартість придбаних і проданих боргових цінних паперів перевищувала 50 прожиткових мінімумів. Зеленський повинен був подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів з моменту покупки і продажу ОВДП. Повідомлення до реєстру надійшло.

Відповідні матеріали справи будуть передані до суду.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський особисто поінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства. Мова йде про неподання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані після операцій купівлі-продажу ОВДП.

    Реклама на dsnews.ua