• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський помилував 31 засудженого ветерана

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про помилування 31 засудженого захисника України

Зеленський помилував 31 засудженого ветерана
Зеленський помилував 31 засудженого ветерана / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

За словами голови Комісії у питаннях помилування Андрія Готи, під час розгляду справ були відібрані особи, які не вчиняли тяжких злочинів. Президент України особисто ознайомився зі справою кожного військового, якого рекомендували помилувати.

До уваги також бралися ступінь тяжкості вчинених злочинів, строк фактичного відбуття покарання, їхній сімейний стан, поведінку до і після вчинення злочину та усунення заподіяної шкоди.

Також зазначається, що помилування не стосується справ щодо військових, які скоїли ДТП у стані алкогольного сп'яніння та засуджених за вбивство.

Зі звільненими від покарання особами спілкуватиметься психолог, який працюватиме над їхніми бойовими травмами й допомагатиме соціалізуватися.

Водночас Андрій Гота повідомив, що Комісія розглядатиме питання про помилування не лише щодо ветеранів.

"Перед нею було поставлене завдання не чекати прохань про помилування, а самостійно шукати представників вразливих категорій серед засуджених: неповнолітніх, жінок з дітьми, людей з інвалідністю, детально вивчати кожну справу."

Нині в роботі – розгляд прохань про помилування щодо засуджених неповнолітніх.

Нагадаємо, 22 серпня Зеленський анонсував помилування десятків засуджених ветеранів АТО/ООС. Для цього було створено Консультативну раду забезпечення прав і свобод захисників України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua