• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв подвійне громадянство американцям українського походження

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський заявив, що представники української діаспори в США зможуть отримати громадянство країни походження без втрати американського паспорта

Про це він заявив в інтерв'ю Newsweek, передає "ДС".

"Наша молодь дуже позитивно ставиться до США, і ми сподіваємося, що більше наших молодих людей зможуть отримати відмінну освіту в американських університетах, які є одними з кращих в світі. Ми раді, що люди їдуть і набираються досвіду, але ми також хочемо, щоб наша діаспора в США могла вільно повертатися, тому ми працюємо над реформою подвійного громадянства. Ми знаємо, що для перемоги в боротьбі з корупцією ми повинні прийняти цифровізацію. В цьому у нас є зв'язок, тому що в Україні багато блискучих айтішників, а США - світовий IT-центр", - сказав Зеленський.

Президент додав, що зараз багато вихідців з України прагнуть працювати в американських технологічних компаніях. Він також нагадав, що країни співпрацюють у сфері космічних розробок та енергії, і похвалив перспективу американських інвестицій в українські нафту, газ і нерухомість.

Нагадаємо, раніше голова Державної міграційної служби Максим Соколюк заявив, що іноземцям під час отримання українського громадянства не потрібно буде відмовлятися від старого.

13 грудня 2019 року стало відомо, що Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про внесення змін у деякі закони щодо питань громадянства".

    Реклама на dsnews.ua