• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв відремонтувати злітно-посадкову смугу Сумського аеропорту за рахунок держбюджету

Реклама на dsnews.ua

Під час робочої поїздки в Сумську область президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою обласного комунального підприємства "Аеропорт Суми"

Про це йдеться в повідомленні місцевого видання "Данкор", передає "ДС".

«Є мрія у всіх сумчан — це створення реального хаба на базі сумського міжнародного аеропорту, який дасть поштовх розвитку економіки», — заявив голова облдержадміністрації Роман Грищенко.

За його словами, аеропорт зараз знаходиться в ганебному стані, адже ніколи по-справжньому не ремонтувався. Головна проблема — застарілість злітної смуги. У той же час чиновник уточнив, що за параметрами він не поступається смугам в аеропорту Харкова або в «Жулянах», а тому може приймати майже всі літаки. Якщо буде ремонт смуги і аеропорту в цілому, Суми зможуть стати пунктом дозаправки для повітряних суден довгих маршрутів з Азії на Захід.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що держава може виділити кошти для ремонту смуги.

«Зараз підбираємо пріоритетні напрямки по всіх аеропортах. Ми готові будувати в Сумах цю смугу, щоб Суми були в графіку пріоритетних аеропортів, якщо ви маєте тих, хто паралельно будуватиме термінал. Це дуже важливо», — зазначив глава держави.

Глава ОДА запевнив, що вже розглядає можливість концесії або фінансування з місцевих бюджетів.

Нагадаємо, сьогодні, 8 вересня, президент України Володимир Зеленський приїхав з робочим візитом до Сумської області.

    Реклама на dsnews.ua