• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв ноутбук кожному українському вчителю

У 2021 році ноутбуками забезпечили понад 60 тисяч учителів, а до 2023 року комп'ютерами будуть забезпечені усі викладачі в Україні

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час послання до Верховної Ради, передає "ДС".

"Незалежна країна — розумна країна. Освічена. А тому — сильна країна не може бути зі слабкою освітою", — зазначив глава держави.

Зеленський нагадав, що запроваджено нові державні, президентські премії: 100 тисяч гривень — переможцям міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії.

"В цьому році вперше ми надаємо премії не тільки учням, але й вчителям, які цих чемпіонів підготували. 10 тисяч гривень щомісяця отримують випускники з найвищим балом ЗНО. 250 учнів. 10 найкращих з кожного регіону України. А для нас кожен регіон України – найкращий", — розповів президент.

"Цього року ми підвищили стипендії студентам до прожиткового мінімуму. При цьому кількість стипендіатів зменшувати не будемо. Це дуже важливо. Цього року ми забезпечили ноутбуками понад 60 тисяч учителів, а до 2023 року новий ноутбук буде в кожного вчителя нашої держави" , — наголосив глава держави. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua