• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв, що "Велике будівництво" продовжиться після місцевих виборів

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що проєкт "Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів, а стане ще масштабнішим

Про це він сказав у посланні з трибуни Верховної Ради 20 жовтня, передає "ДС".

"Для реалізації пункту програми "Комфортна країна" ми почали "Велике будівництво", і це не просто назва чергової державної програми. Усі бачуть, що в країні дійсно йде "Велике будівництво". Ми зшиваємо Україну не лише ідеями, не лише словами, а й дорогами та мостами.

Цього року це 4 тисячі км доріг державного значення, 2 тисячі км — місцевого значення, 100 шкіл, 100 садочків, 100 спортивних обʼєктів…", — сказав президент.

"Коли ми озвучили ці цифри на початку року, багато хто не вірив, але більшість із цих обʼєктів уже готові. І до кінця року, як ми і обіцяли, ми виконаємо весь цей план. 

Інколи звучить критика, мовляв, ми закінчуємо деякі обʼєкти попередньої влади. Ключові слова — "ми", "закінчуємо". Не затягуємо на роки, не розпилюємо кошти, а закінчуємо якісно і швидко", — додав він.

"Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів, а стане ще масштабнішим. Крім нових доріг і шкіл, садочків, ми розпочнемо реставрацію українських замків, театрів, музеїв, обʼєктів культурної та архітектурної спадщини України", — запевнив Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua