• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв Україну "без паперів" з 2021 року (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Починаючи з 2021 року Україна почне входити в режим надання державних послуг в електронному вигляді — без використання паперу

Про це президент Володимир Зеленський заявив на конференції, присвяченій мобільному додатку "Дія", передає "ДС".

"Сьогодні команда міністерства цифрової трансформації на чолі з (профільним міністром — "ДС") Михайлом Федоровим розповість про ці всі успіхи (у розробці програми для надання держпослуг онлайн "Дія" — "ДС") — і дійсно вони великі за цей час, а найголовніше — презентує наступні кроки і нові доступні послуги для наших поважних громадян. Від мене є такий, знаєте, невеличкий спойлер — 2021 рік стане початком входження країни в режим paperless, тобто, ніяких більше паперів. Це стосується всіх державних органів і, що найголовніше, жодна державна установа більше не зможе вимагати від українців ніяких довідок, витягів або інших нескінченних папірців, необхідних для отримання тих чи інших державних послуг", — сказав він.

За словами Зеленського створення цифрової держави — "це складний, важливий шлях".

"Він супроводжується опором і системи, і застарілим законодавством, скепсисом, іноді невір'ям. Але це пройшли всі сміливі, революційні проекти світу. Рік тому "Держава у смартфоні" була тільки нашою мрією, сьогодні, коли мобільним додатком "Дія" користуються п'ять мільйонів громадян України, — це вже точно початок нової реальності: реальності, де Україна буде цифровою, сучасною, комфортною для кого? Для людей", — зазначив Зеленський.

Президент також додав, що цей шлях — "вже незворотній".

Нагадаємо, у вересні міністерство цифрової трансформації оголосило про початок бета-тестування свідоцтва про народження, штрафів і виконавчих проваджень в додатку "Дія".

    Реклама на dsnews.ua