• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський попросив у Азербайджана допомоги у звільненні українських політв'язнів

У Брюсселі український лідер Володимир Зеленський зустрівся з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим та попросив його долучитися до процесу звільнення незаконно утримуваних в Росії українських громадян

Ільхам Алієв
Ільхам Алієв / president.az
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС"

"Питання звільнення громадян України, передусім кримських татар, яких незаконно утримують у Росії, є одним з моїх ключових пріоритетів. Буду вдячний вам за можливу допомогу у просуванні цього питання", — заявив Зеленський.

Віе нагадав, що в лютому 2022-го відзначатиметься 30-річчя встановлення дипломатичних відносин України з Азербайджаном і Туреччиною. Тому він запропонував провести в лютому в Києві саміт за участю лідерів трьох держав.

Президент України акцентував увагу на транспортно-логістичному потенціалі співпраці між країнами, зокрема на необхідності активізації роботи для реалізації транзиту вантажів за маршрутом Європа — Кавказ — Азія з використанням залізничного та морського транспорту.

Як писала "ДС", глава держави Володимир Зеленський обговорив із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем у Брюсселі спільні зусилля щодо недопущення подальшої агресії Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua