• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський відвідав Одеську обласну філармонію (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський в Одесі відвідав філармонію, поспілкувався з видатними діячами культури регіону і пообіцяв, що реконструкцію Одеської філармонії внесуть в "Велике будівництво" в культурі

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента, передає "ДС".

Архітектор Володимир Суханов розповів президенту про проблеми будівлі філармонії. За його словами, споруда, побудована в кінці XIX століття, вимагає негайного капітального ремонту.

Глава держави підкреслив, що реконструкція будівлі повинна бути масштабною.

«Це єдина концертний майданчик такого рівня на півдні країни», — зазначив президент.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций повідомив, що в бюджеті Одеської області на наступний рік передбачається закласти кошти на розробку проекту реконструкції будівлі філармонії. Ремонтні роботи можуть бути завершені через два роки.

"Треба робити. Не хочеться увійти в реставрацію на п'ять-десять років», — сказав президент.

Він зазначив, що реконструкцію будівлі Одеської філармонії необхідно включити в перелік об'єктів Національної програми «Велике будівництво» на наступний рік.

«У нас є програма «Велике будівництво». На наступний рік ми починаємо «Велике будівництво» в культурі. Ми вибираємо пріоритетні об'єкти культурної спадщини по всій країні», — зазначив Зеленський.

Він подзвонив міністру культури і інформаційної політики Олександру Ткаченку. Після телефонної розмови Зеленський повідомив, що запропонує міністру включити реконструкцію будівлі філармонії в програму «Велике будівництво» в культурі і сприяти завершенню робіт по реставрації полотна «Взяття Христа під варту».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 12 вересня вирушив з робочою поїздкою в Одеську область.

    Реклама на dsnews.ua