• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський пов'язав свій переїзд в Конча-Заспу з коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський стверджує, що сприймає державну дачу на території резиденції "Конча-Заспа" як готель, однак жити хоче у власному домі

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Politico Europe, інформує "ДС" із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"У мене був приватний будинок під Києвом, але там було неможливо працювати через COVID-19. Будинок було продано. Тоді я тимчасово переїхав до резиденції. Сьогодні це для мене просто готель, інакше я це не використовував би", — сказав Зеленський.

Водночас він підкреслив, що згідно з українським законодавством має повне право там жити. "Але я хочу жити вдома. Зараз ми з дружиною шукаємо нове місце. Чи побудуємо дім, чи візьмемо в оренду", — зазначив він.

За словами Зеленського, для його родини важливо мати "своє особисте сімейне гніздечко". Він також додав, що свій будинок продав, але має ще квартиру.

Раніше журналісти показали, в яких "скромних" умовах живе президент Зеленський і його родина на дачі в Конча-Заспі. На Банковій стверджують, що проживання президента на держдачі обумовлено питаннями безпеки.

Нагадаємо, навесні 2019 року, після першого туру президентських виборів, Володимир Зеленський пропонував віддати державні резиденції і дачі дітям.

    Реклама на dsnews.ua