• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський пояснив "пересічним американцям", чому їх має хвилювати війна в Україні

Президент Володимир Зеленський переконаний, що пересічних американців має хвилювати військовий конфлікт в Україні, адже війна з Росією може прийти до їхніх домівок

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в репортажі телеканалу CBS News, який на запрошення Зеленського відвідав лінію фронту на сході України.

"За кілька днів до саміту президента США Джо Байдена та його російського колеги Володимира Путіна, під час якого Україна займатиме одне з перших місць порядку денного, ми запитали Зеленського, чому простих американців має хвилювати конфлікт у його країні, яка знаходиться за тисячі миль від їхньої власної. "Вона може бути завтра в їхніх домівках", — сказав він. Це може здатися надуманим, але на думку експертів, російські хакери використовують Україну як випробувальний полігон, зокрема, для атаки на її енергосистему, аби потім застосувати подібну тактику в США", — зазначив автор сюжету, на який посилається Укрінформ.

Також зазначається, що коли на початку 2021 року десятки тисяч російських військ були стягнуті до українського кордону, "дехто розцінив це не тільки як спробу налякати союзника Америки, а і як загрозу для США та їхніх союзників".

На думку американських журналістів, Зеленський, як і багато українців, вважає, що Путін має неоімперські амбіції щодо Росії, аби знову контролювати своїх сусідів.

"Вони не хочуть зробити нас вільними", — цитує президента України CBS News.

Як писала "ДС", на думку президента США Джо Байдена, війна на Донбасі не є перешкодою для членства України в Північноатлантичному альянсі (НАТО).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua