• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Зеленський привітав журналістів, пообіцявши поважати і захищати цю професію

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський привітав журналістів з професійним святом і побажав їм сил та натхнення

Вітання глава держави опублікував у Facebook, а також виставив своє фото із відомими українськими журналістами, зняте в парку на велосипедної прогулянки, передає "ДС".

"Допитливі, оперативні, уважні до деталей, швидкі на слово і ноги, іноді наполегливі, але завжди з загостреним почуттям справедливості. Це все - про наших українських журналістів", - зауважив Зеленський.

Він запевнив, що завжди буде поважати і захищати журналістів. "І хоча за перший рік на посту Президента я вже сповна відчув гостроту вашого пера, але не перестану вас поважати і захищати. І надалі буду відповідати на ваші запитання. Навіть в несподіваних місцях і умовах! Якось за кермом велосипеда", - зазначив глава держави.

Президент підкреслив, що представники ЗМІ - це запорука демократії та розвитку громадянського суспільства і ще один канал спілкування влади і народу. "Ви й самі - четверта влада. А влада - це ще й відповідальність. Про це теж не слід забувати. Сил і натхнення вам, шановні журналісти! Зі святом!", - написав Зеленський.

Нагадаємо, в Україні 6 червня відзначається День журналіста. Свято встановлено згідно з указом Президента України від 25 травня 1994 року.

Як повідомляла "ДС" раніше, голова політичної партії "Європейська Солідарність" і п'ятий президент України Петро Порошенко привітав українських журналістів, зазначивши, що свобода слова є однією з найголовніших цінностей України.

    Реклама на dsnews.ua