• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Зеленський представив Верещук кандидатом в мери Києва та порівняв з Патоном і Малевичем

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський представив народного депутата від "Слуги народу" Ірину Верещук кандидатом в мери Києва

Представлення відбулося на партійному зʼїзді, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Дуже часто можна почути, що Києвом зможе ефективно управляти лише корінний киянин. Ми з вами знаходимося в університеті імені Тараса Шевченка, який народився не в Києві. Як і Грушевський, Драгоманов, які викладали тут. Як і Євген Патон, міст якого щодня служить киянам. Як і названий київським Гауді архітектор Городецький. Ні, це зовсім не означає що Києву не приносили слави люди, народжені тут. Достатньо згадати Сікорського, Малевича, Лобановського. Це свідчить зовсім про інше: щоб працювати на благо міста необовʼязково бути корінним. Обовʼязково бути порядним, працездатним, чесним, талановитим і вкладати в це місто найголовніше — своє серце і свою душу. Вірю що саме таким є людина якого я хочу представити — це Ірина Верещук", — сказав Зеленський.

Президент висловив співчуття, що Київ є лідером у багатьох негативних рейтингах. Зокрема, за вартістю життя, рівнем забруднення повітря.

"Ми всі хочемо, щоб наше улюблене місто нарешті отримало той вигляд, на який заслуговує, стало комфортним, зручним, сучасним, затишним містом", — зазначив глава держави.

Як повідомляла "ДС", список партії "Слуга народу" на виборах до Київської міської ради очолила дружина міністра закордонних справ, громадська активістка Євгенія Кулеба.

    Реклама на dsnews.ua