• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський добре знає про корупцію Комарницького і Тищенка в Києві, — Лерос (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський не тільки обізнаний про корупційну діяльність так званого "наглядача за Києвом" Дениса Комарницького і його "компаньйона" народного депутата фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка, але ще й потурає їй

Про це у своєму відеоблозі заявив народний депутат (позафракційний) Гео Лерос, передає "ДС".

Лерос стверджує, що в його розпорядженні опинилося "майже шість годин запису розмов" Комарницького і Тищенка. За словами нардепа, записи були передані йому "чесним офіцером СБУ".

Судячи із записів, одна з розмов стосується "зниклих" з Подільсько-Воскресенського моста спеціальних тросів (вантів).

Нагадаємо, 7 серпня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що зловмисники вкрали з мосту, який знаходиться на стадії будівництва, 12 нових тросів, наданих столиці німецьким виробником. За словами мера, він звернувся до поліції з приводу "бандитських дій". Незабаром поліція провела масштабні обшуки у ТОВ "Інжинірингова бруківка компанія", яка вивезла ванти з Подільсько-Воскресенського моста. Втім, це вже не перші обшуки, повʼязані зі справою про розкрадання на будівництві Подільського моста.

На записах, оприлюднених Гео Леросом, людина з голосом, схожим на голос Дениса Комарницького, каже, ймовірно. Миколі Тищенку, що глава ОПУ Андрій Єрмак обізнаний про ситуацію.

"Нє, ну дивися, слава богу наш з нами. Я переживав, щоб він не почав, знаєш … Так, ти йому сказав, що ванти не знайшли (сміх)? Напиши, скажи, що все нормально: вкрадені ванти з моста не знайшли, сховали добре (сміх)", — говорить, ймовірно, Комарницький, якого Лерос називає "смотрящим за Києвом".

Лерос зазначає, що Комарницький і Тищенко курують будівництво, "а точніше грабіж", Подільсько-Воскресенського моста через фірму, якою керує сестра одіозного "слуги" і її чоловік Герман Блінов.

Далі на записах Комарницький обговорює з неназваним нардепом створення депутатської групи всередині фракції "Слуга народу", яка "консолідовано підтримує першу людину (президента Володимира Зеленського, — прим. "ДС")".

Далі йде така заява Комарницького: "Та не все, ти не зрозумів, там кіпеш … цієї справи … вона долетіла туди, до першого. Слава богу Андрій включився".

"Ви тільки вдумайтеся! Головний корупціонер столиці говорить, що слава богу, що інформація дійшла до першого, тобто до Зеленського … І Андрій Єрмак включився, щоб захистити від обшуків свого "наглдача "… Ми знаємо, що в "Слузі народу" намічається розкол, тому Комарницький хоче всередині фракції створити депутатську групу для підтримки Зеленського і платити їй", — підкреслює Лерос.

Він також нагадав, що раніше Зеленський стверджував, що не знає, хто такий Денис Комарницький.

Тема з Подільсько-Воскресеньским мостом продовжується, судячи із записів, дзвінком Комарницького Тищенку, під час якого він дякує тому за підтримку.

"Ти людина, яка підтримала мене. Але я в цьому і не сумнівався", — говорить Комарницький нардепу, який, до слова, є кумом Андрія Єрмака.

    Реклама на dsnews.ua