• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський придумав, як реанімувати шахтарські містечка

Президент Володимир Зеленський розраховує, що незабаром парламент прийме законопроєкт 4416-1, який стосується стимулювання створення індустріальних парків

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих і регіональних влад України, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«Наступного тижня проговоримо на зустрічі за порядком денним, коли можемо винести на друге читання [законопроєкт] 4416-1», — сказав президент

Також Зеленський сподівається, що «філософія індустріальних парків» допоможе шахтарським містам, «у яких немає нічого, крім просто шахт».

«Ми зацікавлені, щоби там з'являлися сучасні школи, спортивні майданчики. І повинні там з'являтися індустріальні парки, тому що ми розуміємо, що людям просто ніде отримувати зарплату — нема робочих місць», — підкреслив глава держави.

Також Зеленський вважає, що розвиток індустріальних парків необхіден для відновлення зруйнованої бойовими діями інфраструктури Донбасу.

Нагадаємо, раніше в ОПУ сказали, що для відновлення інфраструктури на окупованій зараз частині Донбасу після повернення її під контроль України будуть створені спеціальне державне агентство і фонд.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua