• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський запросив Джонсона відвідати Україну (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський обговорив з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном взаємодію в боротьбі з коронавірусом, ситуацію на Донбасі, реформи і торгівлю, а також запросив главу британського уряду в Україну

Зустріч відбулася в Лондоні в рамках візиту президента України до Великобританії, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Відзначається, що Зеленський ознайомив Джонсона з політикою щодо безпекової ситуації на Донбасі, подякував за незмінну підтримку з боку Великої Британії суверенітету і територіальної цілісності України.

В ОП відзначили, що під час переговорів співрозмовники наголосили на важливості спільних дій у подоланні серйозних викликів, з якими сьогодні стикається світ, а саме: наслідків пандемії коронавірусу і глобальної кліматичної кризи.

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон
Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон

Джонсон підкреслив, що Великобританія відстоює позицію, що кожна країна повинна отримати вакцину, коли вона буде створена.

У свою чергу Зеленський зазначив, що в України є потужності для масового виробництва і очікує виготовлення вакцини.

Президент також розповів британському прем'єр-міністру про проєкти та реформи, які впроваджує Україна для підняття економіки. Зокрема, він повідомив про «Велике будівництво», «Інвестиційну няню», коли держава буде захищати інвесторів і допомагати з виконанням їхніх проєктів в Україні, а також про банківський законі і розвиток сільськогосподарської галузі.

«Україна відома як один з найбільших постачальників сільськогосподарської продукції в світі. У нас Великобританія зможе купувати сільськогосподарську продукцію високої якості за привабливими цінами», — заявив Зеленський.

Були також обговорені необхідність поліпшення торговельних відносин. Прем'єр-міністр Великобританії підкреслив, що підвищення рівня товарообігу між обома країнами високо стоїть на порядку денному.

Співрозмовники підкреслили важливість стратегічного партнерства і розвитку двосторонніх відносин.

Разом з тим президент запросив Джонсона відвідати Україну з офіційним візитом.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 7-8 жовтня перебуває з офіційним візитом у Великій Британії.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський разом з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном в Лондоні поставили свої підписи під українсько-британською Угодою про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство.

    Реклама на dsnews.ua