• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський наказав Гутцайту "привезти в Україну Олімпіаду", незважаючи на можливі збитки

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський поставив міністру спорту Вадиму Гутцайту завдання "привезти Олімпіаду в Україні" і міністерство її виконуватиме, хоча в країні до сих пір є борги навіть за проведення "Євро-2012"

Про це заявив сам Гутцайт в інтервʼю виданню Tribuna.сom, інформує "ДС".

"Президент поставив задачу привезти Олімпіаду в Україну. Але для цього потрібна матеріально-технічна база. Зараз ми дивимось, можливо це чи ні. Якщо можливо, то що потрібно збудувати… Президент тиждень тому сказав мені дати технічне завдання, що потрібно для олімпійських ігор. Зараз ми це готуємо", — заявив Гутцайт.

"Дадуть нам Олімпіаду чи ні – це вже друге питання. Головне, що ми знову будемо будувати спортивні об’єкти, на яких потім будуть тренуватись українці", — додав він.

При цьому міністру нагадали, що після Євро-2012 НСК "Олімпійський" і "Арена-Львів" залишилися з багатомільйонними боргами, з якими досі не розрахувалися.

"Це таке питання. Там є проблеми — на жаль, ви все знаєте…. Будемо над цим працювати. Президент поставив завдання – ми будемо його виконувати", — уклав Гутцайт.

Відзначимо, останні Олімпійські Ігри приносили значні збитки. Так, на Олімпіаду в Афінах 2004 року тільки за офіційними даними було витрачено 13 млрд євро. Ці витрати лягли важким тягарем на 11-мільйонне населення країни, державний борг Греції виріс, і згодом це стало однією з причин економічної кризи.

    Реклама на dsnews.ua