• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський присвоїв Кузьмі Скрябіну звання Героя України

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський надав звання Героя України з відзначенням ордена Держави співаку, телеведучому та продюсеру Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну)

Нагорода присвоєна посмертно, інформує "ДС".

"Сьогодні Андрію Кузьменку виповнилося б 52 роки. Його загибель стала справжнім шоком для всього суспільства. Він був таким щирим і відкритим, таким своїм, що у той страшний день кожен з нас відчув, ніби втратив рідну, близьку людину. З початком війни Андрій регулярно їздив на схід та допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну", — йдеться у повідомленні на сторінці президента Володимира Зеленскього у Telegram. 

"Сьогодні я підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України. Ми завжди пам’ятатимемо тебе і разом зробимо все, щоб перетворити Україну на місце щасливих людей", — додав президент.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого виповнилося пʼять років з дня смерті лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменко. Він загинув унаслідок ДТП біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

    Реклама на dsnews.ua