• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський присвятив "душевний" допис режисеру російських комедій, з яким раніше працював (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський вирішив відповісти російському режисеру вірменського походження Саріку Андреасяну щодо його звинувачень на адресу України через карабаський конфлікт

До того як стати президентом, Зеленський був комедійним актором і тісно співпрацював з Адріасяном, який відомий поверхневими комедіями, інформує "ДС".

"Розумію, Сарік, що це дійсно болить. І що моторошно стає, коли на власні очі бачиш, що таке справжня війна. І що хочеться рвати й метати, аби не було цього у твоєму домі. Так? Але… Ну точно не треба брати на себе роль носія чужих фейків. Розумію, що й чому робить російська пропаганда, і чому вона тотально бреше. Але тебе не розумію абсолютно. Бо Україна ніколи й нікуди не постачала ніяких фосфорних бомб. Взагалі. Особливо в місця, де вже гаряче, і де вже багато гарячих голів, які хочуть там щось «геополітично порєшать»…

Такі вкиди з’являються не вперше. Спочатку так брехали про Україну та війну на Донбасі. Потім так брехали про Україну та війну в Сирії. Тепер це з’явилося в контексті війни у Нагірному Карабасі. І все роблять одні й ті самі люди. Невже ти не розумієш, навіщо це роблять?" — написав Зеленський сьогодні на своїй сторінці у Facebook.

Допис Зеленського
Допис Зеленського

Він запропонував російському режисеру "перш ніж казати щось про Україну", правдиво відповісти самому собі на просте питання: "кому вигідно брехати про війни і про Україну?"

"Чесно кажучи, мені особисто дуже шкода, що ти, людина, якій я відкрив двері свого дому і яка чудово знає мій внутрішній світ і мої цінності, так легко повівся на чужу пропаганду. Можна ж було запитати в мене особисто? Чи ні?" — додав український президент.

Вочевидь Володимир Зеленський вирішив відповісти свому колишньому колезі по акторському цеху з приводу його заяв щодо причетності України до карабаського конфлікту.

Таким чином Володимир Зеленський вирішив відповісти своєму колишньому колезі по артистичному цеху з приводу його заяв про причетність України до карабаського конфлікту. Зеленський працював з Андреасяном на картині "Службовий роман. Наш час", яка провалилася в прокаті. Так, кілька днів тому режисер опублікував у себе в Instagram пост, в якому звинуватив Україну в постачанні фосфорних бомб до Азербайджану.

Допис Андреасяна
Допис Андреасяна

Також російський режисер опублікував кілька спільних фото з Зеленським.

Зеленський і Андреасян
Зеленський і Андреасян

У своїй публікації Андреасян зазначив офіційний акаунт Зеленського, додав теги #армения, #арцах (самоназва Нагірного Карабаху, — прим. "ДС"), #stopazerbaijansaggression, і #stopaliyev і дописав наступне: "І якщо вже така історія, хотів би сказати, що КРИМ НАШ".

Як повідомлялося, раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський розповів про домовленості з турецькою компанією Bayrakatar про розміщення в Україні виробництва безпілотних літальних апаратів. Це БПЛА, які використовуються армією Азербайджану. У вірменському сегменті соцмереж розгорнули акцію "Не купуйте українське" зі звинуваченнями України в тому, що та нібито виробляє і поставляє до Азербайджану двигуни для "Байрактара".

    Реклама на dsnews.ua