• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський привітав Санду з перемогою і розповів про трасу до Кишинева

Президент Володимир Зеленський привітав президента Молдови Майю Санду з переконливою перемогою її партії на дострокових парламентських виборах

Володимир Зеленський та Майя Санду
Володимир Зеленський та Майя Санду / president.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова в телефонній розмові двох лідерів, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Зеленський висловив упевненість, що переконлива перемога проєвропейської сили "відкриває шлях до реалізації програми амбітних внутрішніх перетворень, створює умови для активізації двосторонніх відносин за всіма напрямками".

Президент переконаний, що Україна і Молдова будуть ще ефективніше координувати свої дії на шляху євроінтеграції, зокрема в контексті діяльності "Асоційованого тріо", в яке входять Україна, Молдова і Грузія.

Лідери держав обмінялися думками щодо викликів, повʼязаних з пандемією COVID-19, а також активізації українсько-молдовської економічної взаємодії і реалізації конкретних проектів. За словами Зеленського, Україна вже розпочала будівництво сучасної магістралі Київ-Кишинів і прикордонного мостового переходу через Дністер.

Зеленський також підтвердив запрошення Майї Санду взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи і урочистих заходах з нагоди 30-річчя незалежності України в серпні 2021 року.

Як повідомляла "ДС", 11 липня на дострокових парламентських виборах в Молдові після обробки 100% протоколів перемогла партія президента країни Майї Санду "Дія і Солідарність" (PAS), отримавши 52,8% голосів виборців.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua