• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Зеленський привів американську журналістку до батьків: пригощав салом у присутності Єрмака (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський в неформальній обстановці поснідав в квартирі своїх батьків з журналісткою американського телеканалу CBS Холлі Вільямс

Володимир Зеленський, його батьки і журналісти CBS
Володимир Зеленський, його батьки і журналісти CBS / cbsnews.com
Реклама на dsnews.ua

Журналістку пригощали салом на житньому хлібі, сашимі з лосося, домашнім печивом і бренді — «з президентом Володимиром Зеленським та його літніми батьками на крихітній радянській кухні», передає "ДС" з посиланням на сайт CBS.

На фото в квартирі батьків глави держави в Кривому Розі можна бачити і главу Офісу президента Андрія Єрмака.

Журналісти запитали Зеленського, чому американців має хвилювати збройний конфлікт в його країні, в тисячах миль від кордонів США. Президент відповів, що «завтра це може прийти до їхніх домівок».

Телеканал також пише, що Зеленський зростав у радянську добу, в російськомовній сім'ї. Частина його ранніх років пройшла в монгольському місті Ерденет, куди відправили на роботу викладачем його батька.

Як і багато українців, Зеленський переконаний, що президент Росії Володимир Путін має неоімперські амбіції, і хоче домогтися контролю РФ над її сусідами.

«Вони не хочуть відпускати нас», — поскаржився український президент журналістам.

В ході сніданку Зеленський розповів, що його батьки завжди турбувалися за нього з моменту його обрання на посаду президента.

Батьки українського президента зізналися журналісту, що вважали за краще б для сина, щоб він залишався у професії гумориста, а не ставав політиком.

Нагадаємо, президент Зеленський в ході своєї поїздки до Кривого Рогу в листопаді 2020 року провідав своїх батьків і поділився спільним фото з ними на кухні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua