• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський призначив головою Херсонської ОДА гірничого майстра з Донецька

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 83/2021 про призначення Сергія Козиря головою Херсонської обласної державної адміністрації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Зеленський особисто вручив Козирю службове посвідчення.

«Ви вже проявили себе під час виконання обов’язків голови Херсонської облдержадміністрації. Херсонщина має величезний потенціал для розвитку, і головним завданням є втілення в життя всіх цих можливостей», — зазначив глава держави.

Довідка. Сергій Козир народився 1984 року в Донецьку. У 2007 році закінчив Донецький національний технічний університет за напрямом «Розробка родовищ корисних копалин», в 2009 р — Донецький національний технічний університет за спеціальністю «фінанси». У 2014 р. отримав ступінь бакалавра з правознавства в Донецькому національному університеті.

Трудову діяльність розпочав у 2005 р. на посаді гірничого майстра підземної дільниці вентиляції та техніки безпеки «Шахтоуправління «Трудівське» ДП «Донецька вугільна енергетична компанія». У 2005-2019 рр. працював на різних посадах на державних і приватних підприємствах вугільної галузі. З вересня 2019-го – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації. З грудня 2020 р. – т. в. о. голови Херсонської ОДА.

Як писала "ДС", 2 грудня 2020 року Кабмін погодив звільнення Юрія Гусєва з поста голови Херсонської ОДА в звʼязку з переходом на іншу роботу.

Володимир Зеленський призначив звільненого голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва генеральним директором Державного концерну "Укроборонпром".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua