• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський призначив заступником Єрмака соратника ексміністра МВС Захарченка

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський призначив заступником керівника Офісу Президента Олега Татарова, який буде курирувати правоохоронний напрямок

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

"До компетенції Олега Татарова буде входити формування державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичне забезпечення роботи Офісу Президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини", — йдеться в повідомленні.

В ОП відзначили, що Олег Татаров є доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України, адвокатом. Тривалий час працював у органах внутрішніх справ, зокрема обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС України, а з 2014 року займався адвокатською практикою, очолював адвокатське об’єднання. Вільно володіє англійською мовою.

Однак відомо, що у часи Євромайдану Олег Татаров курирував переслідування активістів, у тому числі автомайданівців, Тетяни Чорновол і Дмитра Булатова.

Крім того, Татаров заявляв у ЗМІ та на зустрічах з послами іноземних держав, що бійці "Беркуту" не стріляють в протестувальників. Нібито майданівці гинуть від стрілянини, яку влаштовують учасники протесту. У 2014 році Татаров був звільнений з МВС в рамках люстрації.

    Реклама на dsnews.ua