• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленський зізнався, що нікому не довіряє, навіть союзникам

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський зізнався, що не може довіряти кому б то не було в політиці, навіть союзникам

Про це він розповів в інтерв'ю авторитетному американському журналу TIME, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Напередодні чергового саміту в "нормандської форматі", який запланований на 9 грудня у Парижі, Володимир Зеленський дав інтерв'ю кільком провідним європейським ЗМІ, щоб краще роз'яснити позицію України. Американський журнал TIME опублікував статтю за результатами розмови з українським президентом.

У статті наголошується, що "Зеленському не залишається іншого вибору, ніж довіритися німецьким і французьким дипломатам, які будуть виконувати роль посередників у ході переговорів у Парижі".

Журналісти зазначають, що спроби достукатися до цих держав, Зеленський запросив їх провідні ЗМІ на інтерв'ю 30 листопада "разом з журналістами з Польщі, ярого союзника України в ЄС".

"Один з них запитав, здавалося б, запитання: чи Довіряєте Ви Путіну? Для Зеленського це був прекрасний шанс висловитися про мучителя його народу і заробити кілька легких балів будинку. Однак, він підійшов до цього інакше. "Я взагалі нікому не довіряю", - сказав він. "Політика - це не точна наука. Саме тому в школі я любив математику. Все в математиці було мені зрозуміло. Будь-яке рівняння зі змінною можна вирішити з однією змінною. Але в цій ситуації ми маємо всі змінні". Зеленський стверджує, що навіть серед союзників "нікому не можна довіряти, кожен має тільки власні інтереси", - йдеться в статті.

Нагадаємо, фото президента Володимира Зеленського потрапило на обкладинку впливового американського журналу TIME під заголовком "Людина в центрі".

    Реклама на dsnews.ua