• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський зізнався, що відкинув допомогу Порошенко на міжнародній арені

Реклама на dsnews.ua
Нинішній президент Володимир Зеленський стверджує, що його попередник Петро Порошенко неодноразово шукав з ним зустрічі після виборів і пропонував допомогу на міжнародній арені

В інтерв'ю "Українкою правді" Зеленський зізнався, що не довіряє п'ятого президентові України, тому від допомоги відмовився, передає "ДС".

"Я не бачив у цьому ніякого сенсу. Не бачив у цьому сенсу, тому що все, що говорив до цього Петро Порошенко, я вважаю неправдою. Я реально вважаю, що він досвідчений маніпулятор і досвідчений політик. Тому я йому не вірю. Він витирав об мене, мою сім'ю, ці ботофермы.... Вони мене тільки ображали, і в цьому була вся їхня брехня: що я там наркоман, що я там ще щось... Я пройшов довгий шлях цієї брехні, далі я роблю висновки про те, що він робив президент. Я не довіряю йому, не вірю, він не мій президент", - заявив Зеленський.

За його словами, Порошенко говорив про можливості знайти порозуміння і пропонував "якусь допомогу" на міжнародній арені.

"Потім він стільки разів пропонував мені зустріч, прям стільки разів, що він вже прийшов, і тоді я йому сказав: "окей, так", - стверджує президент.

За його словами, "зустріч була дипломатичної".

Головною помилкою Порошенко Зеленський називає те, що він досі вважає себе президентом України.

"І далі так буде вважати. І навіть пройде 10 років, він буде вважати, що він єдиний, який щось там зробив для України, а все решта ніхто. Так воно і буде, повірте мені", - висловився шостий президент.

На уточнююче питання Зеленський підтвердив, що Порошенко пропонував йому допомогу, але підкреслив, що про союзі не йдеться.

Раніше колишній спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що президент Володимир Зеленський повинен сформувати в Україні національну єдність і чинити опір агресії Росії на Донбасі та в Криму, а не здійснювати політичне переслідування п'ятого президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, в розпал президентської кампанії телеканал "1+1" олігарха Ігоря Коломойського, якого пов'язують давні стосунки з Зеленським, випустив сюжет із звинуваченнями Порошенко у вбивстві рідного брата. Користувачі соцмереж визнали сюжет рекомендованим, Порошенко звернувся до суду.

    Реклама на dsnews.ua