• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський зізнався, що зробив дурницю перед сном, та "наїхав" на ЗМІ (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський вважає дурницею те, що він наважився почитати новини перед сном

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив у відеозверненні, яке опублікував на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Як завжди, спочатку хвилинка відвертості. Вчора я зробив велику дурницю — вирішив перед сном почитати новини в інтернеті. Ні, я прекрасно розумію, що відбувається, але хотів подивитися, як саме про це пишуть деякі сайти — і вони нагадали мені двір, де я виріс, і лавочку біля мого під'їзду, ну, знаєте, типову: в кожному дворі України така є. Там цілодобово сидять жіночки, у них, здається, немає імен — лише по-батькові, і всі вони є носіями ексклюзивних сенсаційних новин. Я нікого не хочу образити, але іноді здається, що деякі засоби масової інформації взяли цих жіночок на роботу, причому на керівні посади ", — сказав Зеленський.

За його словами, ЗМІ продукують "гучні заголовки, сенсації, скандали".

"Факти, докази? Ні. Тільки одне "Так повідомляє наш надійне джерело"", — нарікає президент.

Зеленський заявив, що це "дуже зручно".

""А ми що". Завжди можна сказати, що "ми не винні. Просто наше надійне джерело виявилося не таким надійним"", — іронізує глава держави.

Він додав, що "з моменту останнього відео нічого не змінилося".

"Телеканалів у мене немає. Інших своїх ЗМІ — також, тому продовжу особисто розповідати вам про нашу роботу і перемоги нашої України — без посередників, без брехні і як ваше найнадійніше джерело", — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, раніше радник керівника ОПУ Михайло Подоляк заявив, що в Офісі президента створюють пул блогерів, які будуть розповідати про "позитивні тренди" в діяльності нинішньої української влади.

 

    Реклама на dsnews.ua