• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Зеленський — про боротьбу з COVID-19: Україна має майже все

Якщо на початку пандемії коронавірусу Україна не мала "майже нічого", то тепер країна має "майже все" для протидії інфекції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це президент Володимир Зеленський заявив, виступаючи із щорічним посланням до Верховної Ради, у середу, 1 грудня, передає "ДС".

"Незалежна країна — це, перш за все, здорова країна. Два роки ми протидіємо COVID-19. Ми починали майже ні з чим — це правда. Зараз маємо майже все, майже: лікарні, ліжка, кисень. Ще вчора ми не знали, як поділити першу партію у 500 тисяч доз — тепер доступні мільйони доз", — сказав президент.

За його словами, українцям доступні вакцини AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer, Moderna.

"Ми почали з 10 тисяч щеплень на день, а в листопаді зробили шість з половиною мільйонів — дякую нашим медикам. А загалом на сьогодні — 24 мільйони щеплень", — заявив Зеленський.

Водночас, президент не хоче, щоб головними словами його звернення до депутатів були слова "COVID" та "локдаун". Зеленський сподівається, що його головним словом під час послання Раді буде "вперше".

Нагадаємо, 1 грудня, Зеленський виступає перед народними депутатами із щорічним посланням до ВР про внутрішнє та зовнішнє становище України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua