• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Зеленський про довгоочікуваний пакет допомоги від США: Відчують і воїни, і українські міста й села (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський заявив, що ухвалений Палатою представників Конгресу США пакет допомоги Україні відчують і воїни на передовій, і українські міста та села

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому зверненні президента, передає "ДС".

"Сьогодні ми отримали рішення, якого очікували: про пакет американської підтримки. За яке так ми боролися. Дуже вагомий пакет, який відчують і наші воїни на передовій, наші міста і села, які потерпають від російського терору", — підкреслив глава держави.

Зеленський подякував усім, хто підтримав пакет допомоги Україні і особисто спікеру Майку Джонсону. Він також висловив сподівання, що розгляд пакету в Сенаті США і направлення президенту США Джо Байдену "будуть достатньо швидкими".

"Ми цінуємо кожен прояв підтримки нашої держави і незалежності, наших людей і життя нашого, яке Росія так хоче закопати в руїнах. Америка від перших днів війни проявляла своє лідерство. Саме таке американське лідерство є життєво важливим для того, щоб у світі зберігся міжнародний порядок, заснований на правилах і передбачуваності життя для всіх народів. Безперечно, ми використаємо американську підтримку, щоб зміцнити обидва наші народи і наблизити справедливе завершення цієї війни – війни, яку Путін повинен програти", — зазначив президент.

Нагадаємо, у суботу, 20 квітня, Палата представників проголосувала за законопроєкт про військову допомогу для України. За схвалення проєкту проголосували 311 членів нижньої палати Конгресу США, проти висловились 112.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua