• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський про опитування: потрібні мільйони, а не вибірка в дві тисячі

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що проводить опитування для того, щоб дізнатися думку мільйонів людей, а статистична вибірка — це тільки 2 тисячі осіб

Про це він сказав в інтервʼю "Осінь-2020: перемоги і виклики" чотирьом українським телеканалам.

"Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей. Тому що народовладдя – це те, що я обіцяв у своїй передвиборчій програмі. Готовий до другого читання проект закону про референдум. Тому такі питання для мене дуже важливі особисто. Я хочу відчути народ", — сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що це опитування не матиме жодних юридичних наслідків, але думка громадян дасть йому як президенту додатковий аргумент ініціювати відповідні зміни в законодавство.

"Я зрозумію відповідь народу й буду говорити з депутатами та пропонувати такі позиції", — сказав глава держави.

Президент звернув увагу, що таке опитування, на відміну від соціологічного, дасть можливість дізнатися думку якомога більшої кількості населення.

"Що таке соціологічне опитування? Це – вибірка… Президент робить серйозний екзит-пол. Я хочу отримати результати, відповіді від мільйонів людей, а вибірка – це дві тисячі людей", — зазначив він.

Як повідомляла "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах.

    Реклама на dsnews.ua