• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Зеленський про перемовини з Орбаном: Я поставив запитання і чекаю на відповідь

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час своєї розмови із прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном в Аргентині на полях заходів з інавгурації президента країни він просив назвати його бодай одну причину, чому Будапешт блокує членство України в ЄС

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на брифінгу у Норвегії, передає "ДС".

Зеленський зазначив, що не вважає розмову з Орбаном якоюсь особливою зустріччю, а радше коротким діалогом.

"Із дуже важливих тем, які я обговорював із ним, стосувалась того, що нам потрібно розмовляти і розв'язувати проблеми. Але я не бачу глобальної проблеми у цьому питанні. Саме тому нам треба зустрітися і я показував йому своє позитивне ставлення до такої ідеї", — сказав президент України.

Він додав, що Україна та Угорщина мають спільні кордони, є сусідами і вже саме тому державам потрібно розмовляти та організувати конструктивну зустріч на різних рівнях.

Другим моментом розмови були заяви Угорщини про намір блокувати членство України в Європейському Союзі.

"Я був дуже прямим і прямо дав йому інформацію – він не має жодної причини блокувати членство України в ЄС. І я попросив його назвати хоча б одну причину, не три, не п’ять, не десять, а одну – дай мені одну причину. І я чекаю відповідь", — сказав Зеленський.

Як писала "ДС", Володимир Зеленський розповів, що говорив "максимально відверто" з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном під час церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua