• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський продовжив мито на експорт металобрухту

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про продовження експортного мита на металобрухт у розмірі 58 євро/тонну терміном на п'ять років

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента України, передає "ДС".

Зазначається, що закон продовжує дію експортного мита на відходи та брухт чорних металів на пʼять років — до 15 Вересня 2026 року. "Таким чином створюються умови для недопущення дефіциту брухту чорних металів в Україні, що сприятиме безперебійній роботі вітчизняної металургійної промисловості, збереженню робочих місць і збільшенню податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів", — підкреслюється в повідомленні.

Підписаний президентом документ також буде сприяти зниженню викидів парникових газів в атмосферу, що відповідає прагненням України приєднатися до Європейського зеленому курсу.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

Зазначимо, Верховна Рада прийняла закон про продовження експортного мита на металобрухт 27 квітня. За документ проголосував 291 народний депутат.

Це мито було введено у вересні 2016 року для стабілізації роботи українського гірничо-металургійного комплексу. Її прийняття дозволило уникнути виникнення дефіциту металобрухту на внутрішньому ринку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua