• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Зеленський прокоментував санкції проти пропагандистських телеканалів

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський подякував членам РНБО і представникам громадянського суспільства за підтримку рішення про санкції щодо фізичної та юридичних осіб

Про це йдеться у повідомленні на сторінці глави держави в Facebook, інформує "ДС".

"Колегіальне та юридично вмотивоване рішення про санкції щодо фізичної та юридичних осіб ухвалено одразу після того, як були зафіксовані та обговорені конкретні підстави для цього. Вдячний членам Ради національної безпеки і оборони за відповідальну та швидку реакцію. 

Вдячний і представникам громадянського суспільства – за те, що абсолютно точно зрозуміли та підтримали необхідність цього рішення РНБО. Відверта та маніпулятивна пропаганда має отримати жорстку реакцію саме суспільства. Робота Служби безпеки також заслуговує на окрему подяку. Жодного сумніву, що всі загрози національній безпеці України отримають ефективну та законну відповідь", — зауважив Зеленський.

Його допис супроводжується хештегом #СильнаУкраїнаПротиПропаганди та ілюстрацією телевізійної випробувальної таблиці.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, повʼязаних із Віктором Медведчуком – "112 Україна", Newsone та ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром. З 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували "за", один утримався, один перебуває у відрядженні. Згодом стало відомо, що утримався від голосування голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Мовлення проросійських каналів в українських телемережах вже припинено.

    Реклама на dsnews.ua